O nas

Tel. 510 254 182

dr Karolina Zalewska-Łunkiewicz

– specjalista psycholog kliniczny, certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (nr cert. 315) i Europejskiego Towarzystwa Psychoterapii (EAP).

Członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, Śląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów oraz European Association for Psychotherapy (EAP).

Moją zawodową i życiową fascynacją jest psychologia – Imagoprojekt stworzyłam by pomagać innym, polegając na skrzydłach inspiracji, wiedzy, praktycznych doświadczeń i otwartości na poznawanie świata drugiego człowieka. 

Studiowałam psychologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach i Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ukończyłam Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. 

Doświadczenie praktyczne zdobywałam na stażach klinicznych i certyfikacyjnych w akredytowanych ośrodkach:  Szpitalu im. J. Babińskiego w Krakowie oraz Ośrodku Leczenia Nerwic i Zaburzeń Jedzenia “Dąbrówka”  w Gliwicach. Przez wiele lat pracowałam w Szpitalu Psychiatrycznym w Toszku oraz Ośrodku Terapii Rodzin i Par w Gliwicach, współpracowalam także z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach i oddziałem leczenia depresji i nerwic w CZP Feniks w Gliwicach.

Aktualnie pracuję jako adiunktka w Zakładzie Psychologii Klinicznej i Zdrowia na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Jestem autorką i współautorką artykułów naukowych oraz popularnonaukowych z obszaru psychologii.

Stale podnoszę swoje umiejętności i kwalifikacje poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych i szkoleniach z zakresu psychologii i psychoterapii. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Tel. 534 038 163

mgr Radosław Pujanek

– psycholog,  psychoterapeuta w trakcie szkolenia, dyplomowany seksuolog.

Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. 

Jestem absolwentem psychologii na Uniwersytecie SWPS w Katowicach, gdzie ukończyłem również specjalizację z Seksuologii Klinicznej. Obecnie jestem w trakcie czteroletniego kursu psychoterapii organizowanego przez Szpital Kliniczny im. J. Babińskiego w Krakowie, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w ramach staży w wybranych ośrodkach: Centrum Psychiatrii w Katowicach, Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Katowicach oraz Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie. W zawodzie psychologa pracowałem w Centrum Zdrowia Psychicznego FENIKS. Od 2020 roku współpracuję również ze Stowarzyszeniem Tęczówka w Katowicach, w którym prowadzę wsparcie psychologiczne osób ze społeczności LGBTQ+. 

Aktualnie pracuję w Szpitalu Specjalistycznym w Dąbrowie Górniczej w Oddziale Psychiatrycznym, gdzie prowadzę diagnozę psychologiczną oraz terapię grupową w ramach Dziennego Oddziału Psychiatrycznego dla osób dorosłych. 

Jestem związany również z katowickim wydziałem Uniwersytetu SWPS, prowadząc zajęcia dydaktyczne. 

Pracuję w nurcie psychodynamicznym, prowadząc psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży. Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych, warsztatach i szkoleniach z zakresu psychologii, psychoterapii i psychiatrii.